Parohia ortodoxă „Sfântul Arhanghel Mihail” din municipiul Cluj-Napoca, judeţul Cluj, Protopopiatul Cluj II, organizează în data de 4 noiembrie 2023, licitaţie publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură din nou, în tehnica „frescă” pentru o suprafaţă de aproximativ 1.400 metri pătraţi la biserica parohială cu hramul „Sfântul Arhanghel Mihail”.

Licitaţia va avea loc la biserica parohială.

Contact: preot paroh Liviu Cozma, telefon: 0743. 890.126.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close