REABILITARE, RESTAURARE ȘI INTRODUCERE ÎN CIRCUITUL TURISTIC A CATEDRALEI MITROPOLITANE DIN CLUJ-NAPOCA Cod SMIS: 302121

Investim în viitorul regiunii! www.regionordvest.ro I www.nord-vest.ro „Conținutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziția oficială a Uniunii Europene, a Guvernului României sau a Autorității de Management pentru Programul Regional Nord-Vest 2021-2027”

Comunicat de presă

25.01.2023

(citește aici)
„REABILITARE, RESTAURARE ȘI INTRODUCERE ÎN CIRCUITUL TURISTIC A CATEDRALEI MITROPOLITANE DIN CLUJ-NAPOCA” 

Comunicat de presa finalizare proiect SMIS 143479

Comunicat de presa finalizare proiect SMIS 143479

FINALIZAREA PROIECTULUI „SPRIJIN LA NIVELUL REGIUNII DE DEZVOLTARE NORD – VEST PENTRU PREGĂTIREA DE PROIECTE FINANȚATE DIN PERIOADA DE PROGRAMARE 2021- 2027 PE DOMENIILE MOBILITATE URBANĂ, REGENERARE URBANĂ PENTRU MUNICIPII (ALTELE DECÂT REȘEDINȚE DE JUDEȚ) ŞI ORAȘE,...

Comunicat de presa incepere proiect_SMIS 143479 1

Comunicat de presa incepere proiect_SMIS 143479 1

ÎNCEPEREA PROIECTULUI „SPRIJIN LA NIVELUL REGIUNII DE DEZVOLTARE NORD – VEST PENTRU PREGĂTIREA DE PROIECTE FINANȚATE DIN PERIOADA DE PROGRAMARE 2021- 2027 PE DOMENIILE MOBILITATE URBANĂ, REGENERARE URBANĂ PENTRU MUNICIPII (ALTELE DECÂT REȘEDINȚE DE JUDEȚ) ŞI ORAȘE,...

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close