Investim în viitorul regiunii! www.regionordvest.ro I www.nord-vest.ro „Conținutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziția oficială a Uniunii Europene, a Guvernului României sau a Autorității de Management pentru Programul Regional Nord-Vest 2021-2027”

Comunicat de presă

29.02.2024

(citește aici)
„REABILITARE, RESTAURARE ȘI INTRODUCERE ÎN CIRCUITUL TURISTIC A CATEDRALEI MITROPOLITANE DIN CLUJ-NAPOCA” 

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close