Emisiunea „Vine Cluju’ pe la noi”, difuzată la TVR Cluj, duminică, 5 februarie 2023, avându-l ca invitat special pe Înaltpreasfințitul Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului şi Clujului şi Mitropolitul Clujului, Maramureşului şi Sălajului, și pe domnul Ștefan Gadola. 

Producători: Sergiu Vitalian Vaida, Radu Puscas

Moderator: Sergiu Vitalian Vaida

TVR CLUJ

Din aceeași categorie

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close