Emisiunea ”Valoarea Faptei” difuzată pe Trinitas TV, în data 23 aprilie 2016, având ca și temă ”Implicarea mănăstirilor în creșterea și educarea copiilor”. În emisiunea prezentată de Iuliana Lazăr, au fost prezentate acțiunile filantropice desfășurate cu copii, ale Mănăstirilor ”Acoperământul Maicii Domnului” de la Florești, județul Cluj și ”Nașterea Maicii Domnului” de la Piatra Fântânele, județul Bistrița-Năsăud.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close