Cuvântul de învățătură al Preasfințitului Părinte Benedict Bistrițeanul, Episcop-vicar al Arhiepiscopiei Vadului, Feleacului și Clujului, rostit în cadrul Evenimentului muzical „Cântările Cerului”, ediția I, desfășurat la Catedrala Mitropolitană din Cluj-Napoca, sâmbătă, 27 mai 2023. Manifestarea, cu tineri și pentru tineri, a fost inițiată de Organizația Creștină „Agape” și a fost încadrată în tematica anului omagial 2023, proclamat de Sfântul Sinod al Bisericii Ortodoxe Române ca „An comemorativ al imnografilor și cântăreților bisericești (psalți)”.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close