Cuvântul de învățătură al Preasfințitului Părinte Benedict Bistrițeanul, Episcop-vicar al Arhiepiscopiei Vadului, Feleacului și Clujului, rostit cu prilejul vizitei pastorale la Liceul Teoretic „Octavian Goga” din Huedin, luni, 13 martie 2023, în ajunul prăznuirii Sfântului Cuvios Benedict de Nursia, ocrotitorul spiritual al capelei instituției de învățământ.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close