PROGRAMUL  CURSURILOR PASTORALE 2015

 

 

 

          În acest an Cursurile pastorale pentru obţinerea gradelor profesionale, organizate la Facultatea de Teologie Ortodoxă din Cluj-Napoca, vor avea loc în perioada 30 iunie 2015 – 11 iulie 2015.

            Colocviul  pentru admiterea la gradul I va avea loc în data de 6 iulie 2015, orele 800.

Preoţii care întrunesc condiţiile de participare  vor depune dosarul de înscriere până la data de 19 iunie 2015. 

            Din încredinţarea I.P.S. Arhiepiscop şi Mitropolit Andrei.

 

 

            Vicar eparhial                                          Consilier administrativ bisericesc

 

            Pr. Iustin Tira                                                          Pr. Cristian Baciu

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close