Posturi clericale categoria examen:

  1. Preot capelan la Penitenciarul Gherla

 

  • Condiţiile specifice de ocupare a postului, bibliografia, tematica şi prezentarea generală a postului pot fi accesate pe pagina de internet a Administraţiei Generale a Penitenciarelor, secţiunea Concursuri în derulare.
  • Data limită de depunere a dosarelor va fi anunţată ulterior.
Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close