Școala Primară „Sfântul Stelian” din Bistrița face înscrieri pentru concursul organizat (pe bază de dosar) în vederea ocupării unui post de profesor pentru învățământul primar, pentru anul școlar 2023-2024 (clasa pregătitoare).

Actele necesare pentru înscrierea la concurs sunt:

CV Europass

Scrisoare de intenție

Copie C.I.

Acte de studii-copie

Grade didactice-copie (dacă este cazul)

Adeverință care atestă vechimea în învățământ (dacă este cazul)

Adeverință care atestă nota de la examenul de titularizare (dacă este cazul)

 

Termenul de depunere a actelor: 7 februarie 2023

Documentele vor fi scanate și trimise pe adresa de email a școlii- scoalasfantulstelian.bistrita@gmail.com

Criterii de departajare: interviu, experiența în domeniu.

 

Detalii și informații:

Manager: Pr. Mudure-Iacob Tudor 0745374102

Director: Matei Irina  0747088826

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close