Examenul pentru ocuparea postului de preot paroh la Parohiile Beclean IV şi Liviu Rebreanu va avea loc  marţi, 3 februarie 2015, după  următorul program:
          – ora 800– Sfânta Liturghie;

          –  ora 1000– Proba Scrisă;

         –  ora 1200– Proba Orală.   

             

 Consilier administrativ bisericesc

               pr. Cristian Baciu

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close