Parohia Beclean II, de categoria I, Protopopiatul Beclean, Județul Bistrița-Năsăud, Arhiepiscopia Vadului, Feleacului și Clujului, organizează licitație pentru adjudecarea lucrării de pictură din nou, în tehnica „tempera” la Biserica „Sfântul Apostol Andrei”, în data de 16 mai 2014.

Contact: Pr. Vicențiu Doru Zinveliu, telef. 0745 146569

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close