Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit în Duminica a 8-a după Rusalii (a Înmulțirii pâinilor), 2 august 2020, la Biserica „Sfinții Apostoli Petru și Pavel” din cartierul clujean Mănăștur.
Mitropolitul Andrei: „Ospățul credinței” | Predică la Duminica a 8-a după Rusalii
aug. 2, 2020 | Predici IPS Andrei
![](https://www.mitropolia-clujului.ro/wp-content/uploads/2020/08/R_M_0046.jpg)