Parohia „Sfântul Mare Mucenic Gheorghe” din municipiul Cluj Napoca, Protopopiatul Cluj II, Arhiepiscopia Vadului, Feleacului și Clujului, organizează în data de 30 ianuarie 2022, la ora 13:00, licitaţie publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură din nou, în tehnica frescă, pentru o suprafaţă de aproximativ 1.331 de metri pătraţi, la biserica parohială cu hramul „Sfântul Mare Mucenic Gheorghe” din municipiu.

Pentru mai multe informații poate fi contactat părintele paroh Dorel Gălan, tel.: 0755.060.773.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close