Parohia ortodoxă Măhal, Protopopiatul Gherla, judeţul Cluj, organizează în data de 20 martie 2022, ora 12:00, licitaţie publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură murală în tehnica secco, pentru o suprafaţă de aproximativ 385 de metri pătraţi, la biserica filiei Diviciorii Mici, cu hramul „Sfinţii Arhangheli Mihail şi Gavriil”.

Informații la pr. paroh Viorel Suciu, telefon 0747.265.672.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close