Arhiepiscopia Vadului, Feleacului și Clujului organizează licitație pentru atribuirea lucrărilor de pictură murală, tehnica frescă, la Paraclisul „Icoana Maicii Domnului Alăptătoarea” din comuna Spermezeu, Protopopiatul Beclean, județul Bistrița-Năsăud, în data de 1 octombrie, 2020. Suprafața de pictură este în jur de 309 mp. Ofertele de licitație se transmit la sediul Arhiepiscopiei Vadului, Feleacului și Clujului, Piața Avram Iancu nr. 18, Cluj-Napoca. Informații suplimentare la sediul eparhiei sau la numărul de telefon: 0264.431.004.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close