I. Posturi pentruexamen

1.      Preot paroh, Parohia Ortodoxă Sângeorz Băi I, Protopopiatul Năsăud, 1800 suflete, categoria I.

 

·        Pentru posturile de la categoria examen pot candida preoţi licenţiaţi  în Teologie cu vechime în preoţie  de minim 5 ani.

·        Dosarele candidaţilor se vor depune până în  data de 16 august 2013.

 

  Din încredinţarea I.P.S. Arhiepiscop şi Mitropolit Andrei.

Consilier administrativ bisericesc                                 Secretar eparhial

                        Pr. Cristian Baciu                                                Dr. Valentin Vesa

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close