Parohia Ortodoxă Valea Chintăului din municipiul Cluj-Napoca, Arhiepiscopia Vadului, Feleacului și Clujului, județul Cluj, organizează în data de 3 septembrie 2022, ora 16.00, licitația publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură dn nou în tehnica frescă, pentru o suprafață de aproximativ 800 mp, la bserica parohială cu hramul „Sfinții Apostoli Petru și Pavel”.

Licitația va avea loc în bserica parohială.

Contact: Preot paroh Filip Ciprian Doru, tel: 0744.400.391

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close