Parohia Ortodoxă Română Săcuieu, Protopopiatul Huedin, județul Cluj, organizează în data de 10 martie 2021, ora 12.00, licitație publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură din nou, în tehnica frescă, pentru o suprafața de 450 mp, la biserica cu hramul „Sfinții Arhangheli Mihail și Gavriil”.

Contact: Preot paroh Pop Ionică – Valentin, tel: 0740.095.832

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close