Parohia Ortodoxă Română Dej III, oraşul Dej, anunţă licitaţie pentru adjudecarea lucrărilor de pictură din nou, tehnica frescă, la Biserica „Sfânta Treime”, din str. Unirii, cartierul Dealul Florilor, nr. 1D, pentru data de 20 octombrie 2014. Pictorii interesaţi, de categoria I, vor depune ofertele de executare însoţite de CV, urmând a fi analizate în şedinţa Consiliului Parohial. Devizul şi proiectul pentru pictură pot fi consultate la Oficiul Parohial, prin persoana de contact Pr. Teodor Mureşan (telef. 0264/ 211 787; 0757/ 540 550).

Dej

24 septembrie 2014