Parohia Sfântul Apostol Andrei din municipiul Dej, protopopiatul Dej, judeţul Cluj, organizează licitaţie publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură din nou, în tehnica frescă, la biserica parohială, în data de 14 august 2016, ora 1200.

Licitaâia va avea loc la sediul parohiei, str. Miron Costin, nr. 11 B, Dej.

Contact: pr. Pop Silviu, tel. 0746573348.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close