Parohia Ortodoxă „Sfântul Mare Mucenic Dimitrie” din Florești, Protopopiatul Cluj I, judeţul Cluj, organizează în data de 18 martie 2020, ora 14:00, licitaţie publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură din nou, în tehnica frescă, pentru o suprafaţă de aproximativ 678 mp, la biserica cu hramul „Sfântul Mare Mucenic Dimitrie”. Licitaţia va avea loc în biserica parohială.

Contact: Preot paroh Dumitru-Marcel Andreica

Tel: 0744.858.023

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close