Parohia „Sf. Arhidiacon Ştefan” Cluj-Napoca, organizează în data de  31 ianuarie 2016, licitație publică pentru atribuirea  lucrărilor de pictură murală, în tehnica „frescă”  la biserica  parohială. Licitaţia va avea  loc la biserică, în cartierul  Între Lacuri, Cluj-Napoca.
Contact: Pr. Paroh Mircea Bugnariu, tel. 0741.155.489.    
 
Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close