Parohia „Sfântul Dimitrie Izvorâtorul de Mir” (Baciu II, misionară), Protopopiatul Cluj I, județul Cluj, Arhiepiscopia Vadului, Feleacului și Clujului, organizează licitație pentru atribuirea lucrărilor de pictură din nou, în tehnica frescă, în data de 28 februarie 2015, ora 1200, la biserica parohială.

Telefon 0744/ 458847 – Pr. Ionuț Pripon

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close