Parohia ortodoxă Sălişca, Protopopiatul Dej, judeţul Cluj, organizează în data de 29 iunie 2024, ora 12:00, licitaţie publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură murală, în tehnica frescă, pentru o suprafaţă de 417 metri pătraţi, la biserica cu hramul „Tăierea capului Sfântului Ioan Botezătorul”. Licitaţia va avea loc în biserica parohială. Contact: preot paroh Vlad-Cristian Todoran, telefon: 0745.670.422.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close