Parohia ortodoxă Căianu Mic, Protopopiatul Beclean, judeţul Bistriţa-Năsăud, organizează în data de 15 septembrie, ora 14:00, licitaţie publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură din nou în tehnica frescă pentru o suprafaţă de aproximativ 537 mp, la biserica cu hramul „Sfinţii Arhangheli Mihail şi Gavriil”. Licitaţia va avea loc în biserica parohială. Contact: preot paroh Alexandru Gherghel, telefon 0766.486.481.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close