Parohia Berindu, protopopiatul Huedin, Arhiepiscopia Vadului, Feleacului și Clujului, organizează licitație pentru atribuirea lucrărilor de pictură, în data de 15 aprilie 2014, la orele 1000, la biserica parohială, de categoria a treia. Data limită de depunere a ofertelor este 13 aprilie 2014.

 

Adresa: parohia Ortodoxă Berindu

Str. Principală nr. 199, jud. Cluj

Tel. 0746 016669 (Pr. Mihai Racolța)

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close