Mănăstirea „Sfântul Ierarh Spiridon” – Strâmba, Protopopiatul Bistrița, județul Bistrița-Năsăud, Arhiepiscopia Vadului, Feleacului și Clujului, organizează licitație pentru angajarea lucrărilor de pictură din nou, în tehnica frescă, la biserica mănăstirii, în data de 10 martie 2015, ora 1200. Telefon 0743 889 293 – Stareța Monahia Epiharia Brumă.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close