Parohia Ortodoxă Sângeorz-Băi II, Protopopiatul Năsăud, județul Bistrița-Năsăud, organizează în data de 13 noiembrie 2023, ora 12.00, licitație publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură din nou în tehnica frescă, pentru o suprafață de aproximativ 707 mp., la biserica parohială cu hramul „Sfântul Mare Mucenic Gheorghe”.

Licitația va avea loc în biserica parohială.

Contact: Preot Paroh Paul Gavriloaie, tel: 0745.873.496

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close