Mănăstirea „Cuvioasa Parascheva” de la Râșca Transilvană, județul Cluj, din cadrul Arhiepiscopiei Vadului, Feleacului și Clujului, organizează în data de 2 decembrie 2013, ora 11.00, o licitație în vederea atribuirii lucrărilor de pictură în frescă la biserica mănăstirii. Licitația va avea loc la mănăstire. Detalii la numărul de telefon: 0747 668 799, Stareț Protosinghel Casian Ioana. 

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close