Parohia Ortodoxă „Sfântul Mare Mucenic Gheorghe” din municipiul Cluj-Napoca, Protopopiatul Cluj II, organizează în data de 12.11.2021, ora 12.00, licitație publică pentru atribuirea lucrărilor de pictură din nou, în tehnica frescă, pentru o suprafată de aproximativ 1331 mp., la biserica cu hramul „Sfântul Mare Mucenic Gheorghe”.

Contact: Preot paroh Dorel Gălan tel.: 0755.060.773

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close