Avem bucuria de a vă adresa invitația să participați Marți, 19 decembrie 2023, la ora 11.00, la întâlnirea Înaltpreasfinţitului Părinte Arhiepiscop şi Mitropolit ANDREI cu reprezentanţii presei scrise şi audio-vizuale pentru tradiționalul mesaj de Crăciun.

Pentru o mai bună organizare şi gestionare a timpului rămas până la Sfintele Sărbători, Vă invităm să fiţi prezenţi, la data și ora mai sus indicate, la reşedinţa mitropolitană din Piaţa Avram Iancu 18.

Biroul de presă al Arhiepiscopiei Clujului

Pr. Cornel Coprean

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close