Sicriul cu trupul Înaltpreasfințitului Părinte Justinian va fi depus, în cursul zilei de mâine, 31 octombrie 2016, de la ora 12.00, la Catedrala Episcopală Ortodoxă ,,Sfânta Treime” din Baia Mare.
Înmormântarea va avea loc joi, 3 noiembrie 2016, după care trupul Înaltpreasfinției Sale va fi dus în cortegiu la Mănăstirea de metanie ,,Sfânta Ana” de la Rohia.

Dumnezeu să-l odihneasă în pace!

Din aceeași categorie

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close