Examenul şi interviul pentru ocuparea posturilor vacante pe luna ianuarie 2016 – preot slujitor la Parohia „Sf. Ilie” Cluj-Napoca, parohia  Dezmir-Aerodrom şi Parohia Arşiţa – vor avea loc joi, 28 ianuarie 2016, începând cu ora 800 .  

                    

                                         Consilier administrativ bisericesc

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close