Examenul şi interviul pentru ocuparea posturilor vacante în luna decembrie  (preot slujitor la Parohia „Sf. Arhangheli Mihail şi Gavril” Cartier Dâmbul Rotund, Cluj Napoca, Parohia Viişoara (Bistriţa), Parohia Viile Dejului şi Parohia Jichişu de Sus) va avea loc în data de 30 decembrie 2013, orele 800.

                    

Consilier administrativ bisericesc                                                 Secretar eparhial

             Pr. Cristian Baciu                                                                 Dr. Valentin Vesa

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close