Dosarele candidaţilor se vor depune în perioada 1 – 20 septembrie 2023.

Examenul va avea loc în data de 25 septembrie 2023, ora 800.  

Acte necesare pentru înscriere:

  • Cerere tip de înscriere adresată IPS Arhiepiscop şi Mitropolit Andrei;
  • Recomandarea Duhovnicului Facultăţii;
  • Curriculum vitae;
  • Copia actelor de studii (Bacalaureat, Diploma de licenţă și Foaia matricolă, Studii postuniversitare, alte studii);
  • Adeverință medicală eliberată de medicul de familie;
  • Aviz examen psihologic;
  • Copie Cartea de identitate;
  • Cazier judiciar;

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close