Examenul pentru ocuparea postului de preot paroh la Parohia „Pogorârea Sfântului Duh” cartier Grigorescu, Cluj-Napoca va avea loc joi, 29 octombrie 2015, ora 730 (proba liturgică) şi vineri, 30 octombrie 2015, ora 830 (proba scrisă), iar de la ora 1100 (proba orală).

     Interviul pentru ocuparea Parohiilor Şutu, filia Pruniş, protopopiatul Cluj I şi  Mititei, Protopopiatul Năsăud va avea loc vineri, 30 octombrie 2015, începând cu ora 830 .  

                    

                                         Consilier administrativ bisericesc

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close