Examenul  pentru obţinerea gradului I în preoţie va  avea loc  joi, 3 decembrie 2015, ora 900 la  Facultatea de Teologie Ortodoxă Cluj-Napoca, situată în Campusul Teologic „Episcop Nicolae Ivan”  Cluj-Napoca.

Lucrările de grad se vor depune până vineri, 27 noiembrie 2015 la Secretariatul Facultăţii.

 

                                                                                     Consilier administrativ bisericesc

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close