ANUNŢ PRIVIND EXAMENUL DE CAPACITATE PREOTEASCĂ

sesiunea septembrie 2015

 

 

 

Dosarele candidaţilor se vor depune în perioada 1 – 20 septembrie 2015.

Examenul va avea loc în data de 24 septembrie 2015, orele 830.  

 

 

 

Acte necesare pentru înscriere:

 

·        Cerere IPS Arhiepiscop şi Mitropolit;

·           Copia actelor de studii (Foaia matricolă şi Diploma de licenţă);

·       Curriculum vitae;

·       Recomandarea Duhovnicului Facultăţii;

 

 

Consilier administrativ bisericesc

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close