Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit cu ocazia comemorării celor care au trecut la Domnul în cadrul Centrului de Îngrijiri Paliative „Sfântul Nectarie” din Cluj-Napoca, marți seara, 9 noiembrie 2021, în ziua cinstirii Sfântului Ierarh Nectarie Taumaturgul de la Eghina, ocrotitorul spiritual al instituției medico-sociale.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close