Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit în ziua de pomenire a Sfinților și Drepților Părinți Ioachim și Ana, 9 septembrie 2023, la Centrul rezidențial pentru vârstnici „Sfinții Zaharia și Elisabeta” din Maieru, județul Bistrița-Năsăud, cu prilejul Zilei porților deschise, a binecuvântării noului corp de clădire și a unei troițe, precum și a inaugurării a patru noi servicii socio-medicale de îngrijire a persoanelor vârstnice la domiciliu.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close