Cuvântul Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit vineri, 10 iunie 2022, la Muzeul Etnografic al Transilvaniei, cu prilejul vernisării expoziției de icoane pe sticlă a arhidiaconului Ilarion Mureșan de la Mănăstirea Nicula, eveniment ce marchează împlinirea a 80 de ani de viață și 50 de ani de activitate artistică ai monahului.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close