Cuvântul Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit la Spectacolul folcloric caritabil pentru salvarea bisericii de lemn din Săliștea Veche, intitulat sugestiv „Satul de odinioară”, joi seara, 24 octombrie 2019, la Casa de Cultură a Studenților din Cluj-Napoca. Evenimentul se înscrie în cadrul anului omagial al satului românesc.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close