Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit în duminica a V-a din Postul Mare, a Sfintei Cuvioase Maria Egipteanca, la Parohia Ortodoxă din Gledin, jud. Bistrița-Năsăud, cu prilejul prăznuirii Sfântului Ierarh Pahomie de la Gledin, Episcopul Romanului, 14 aprilie 2019.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close