Cuvântul Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, adresat celor care au participat la Pelerinajul Tinerilor pe Jos de la Iclod la Mănăstirea Nicula, ediția a XIII-a, sâmbătă, 1 aprilie 2023. Ierarhul i-a binecuvântat pe participanți la Biserica „Sfânta Treime și Sfinții Martiri Brâncoveni” din Gherla, unde a avut loc prima oprire din cadrul pelerinajului.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close