Cuvântul de învățătură al Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit cu ocazia Parastasului pentru cei care au trecut la Domnul în cei 10 ani de la debutul activității medicale, precum și de la primirea primului pacient la Centrul de Îngrijiri Paliative „Sfântul Nectarie” din Cluj-Napoca. Evenimentul comemorativ a avut loc sâmbătă, 20 mai 2023, în Catedrala Mitropolitană din Cluj-Napoca.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close