Cuvântul Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit cu ocazia Lansării a patru cărți, în cadrul unui eveniment editorial cu titlul „Personalități ale eparhiei Clujului la Marea Unire”, desfășurat joi, 14 februarie 2019, la Muzeul Mitropoliei Clujului, de la subsolul Catedralei Mitropolitane.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close