Cuvântul Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit vineri, 16 septembrie 2022, în cadrul lansării cărții „Parabolele Domnului”, apărută la Editura Renașterea. Lansarea a avut loc în cadrul Festivalului Internațional de Carte Transilvania, desfășurat în perioada 15-18 septembrie 2022, în Piața Unirii din Cluj-Napoca.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close