Cuvântul Înaltpreasfințitului Părinte Andrei, Arhiepiscopul Vadului, Feleacului și Clujului și Mitropolitul Clujului, Maramureșului și Sălajului, rostit în cadrul conferinței „Ce este Oastea Domnului?”, susținută de pr. prof. univ. dr. Constantin Necula, cu prilejul aniversării a 100 de ani de la înființarea Asociației „Oastea Domnului” din cadrul Bisericii Ortodoxe Române. Evenimentul a avut loc joi seara, 16 martie 2023, la Casa de Cultură a Studenților din Cluj-Napoca.

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close