Post clerical categoria numire:

  1. Preot paroh la Parohia Sâmboieni, filia Târguşor, Protopopiatul Gherla, 210 suflete, categoria a III -a.

 

  • Dosarele candidaţilor se vor depune la biroul consilierului administrativ bisericesc până la data de 26 august 2016.
  • Interviul va avea loc marţi, 30 august 2016, ora 800.

        

Share This

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența dumneavoastră pe acest site. Prin continuarea navigării în această pagină confirmați acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close